Şişecam Renksiz Düzcam

 

 

Şişecam Renksiz Düzcam, Şişecam Düzcam'ın renksiz düzcamının markasıdır.
 

Şişecam Düzcam, düzcam üretimini yüksek kalitede ve düzcam üretiminde dünya standardı olan float teknolojisi ile gerçekleştirir.
 

Düzcam (Float cam), cam eriyiğinin erimiş kalay üzerinde yüzdürülmesi yöntemiyle üretilir.
 

Şişecam Renksiz Düzcam, saydamlığı sayesinde yüksek ışık geçirgenliğine sahiptir.
 

Tüm cam uygulamaları için temel üründür. Şişecam Renksiz Düzcam ürününe ikincil işlemler uygulanarak yalıtım camı ünitesi, lamine cam, temperli cam, kısmi temperli cam, emaye cam, bombeli cam, kaplamalı cam, ayna üretilebilmektedir.

 

.

Şişecam Renksiz Düzcam istenilen boyutlarda kesilerek kullanılabileceği gibi; kenar işleme, bombeleme, temperleme, kısmi temperleme, laminasyon, kaplama, çift camlama, aynalama gibi ikincil işlemler uygulamak suretiyle,


- emniyet ve güvenlik
- ısı kontrolü
- güneş kontrolü
- ısı ve güneş kontrolü
- dekorasyon
- gürültü kontrolü

 

işlevleri kazandırılarak inşaat, dekorasyon, otomotiv, beyaz eşya, tarım, enerji gibi pek çok sektörde kullanım alanı bulmaktadır.

 

ŞİŞECAM ULTRA CLEAR DÜZCAM

Düşük Demirli Düzcam

Düz camın üretimi sürecinde,demir oksit miktarının,düz cam üretiminde kullanılandan daha az oranda kullanılması ile elde edilir.İçindeki demir oksit miktarı az olduğundan,düz cama kıyasla daha şeffaftır.Mobilyalarda,banyolarda,vitrin camlarında,paket vehediyelik eşyalarda ve yapıların tüm iç ve dış dekorasyonlarında kullanılabilen dekoratif amaçlı bir camdır.Tek cam olarak kullanıldığı gibi,ısı yalıtımlı çift cam ünitelerindede kullanılabilir.Laminasyon,temperleme,rodaj,bizote gibi tüm işlemler rahatlıkla yapılabilir.