Jaluzili Isıcam

 

- Güneş ışınlarına karşı etkili güneş perdelemesi ve mükemmel ışık kontrolü sağlar.
- Tamamen hijyenik bir ortamda mikro jaluzi perdelerin tozlanma riskini ortadan kaldırır.
- Kullanıldığı ortamlarda ısıtma ve soğutma giderlerinde tasarruf sağlar. Mükemmel bir ses yalıtım özelliğine sahiptir.
- Titizlikle kalite kontrolünden geçen ürünlerimiz. Piyasadaki benzeri pek çok üründen daha kaliteli ve uzun ömürlü olup, zamanla renk atma riskine ve üretim hatalarına karşı garantilidir.

 

 

MİLLİ SİSTEM

Milli sistem çift cam arası jaluzide ise mekanizmaya bağlı milin cam dışına çıkmasını sağlamak için ufak bir delik açılmaktadır.Fakat rutubet ve toz girişini önlemek için bu delik içerisinde özel bir keçe kullanılarak ısıcamın bütün özelliklerinin korunması sağlanarak imalatı gerçekleşmektedir.

 

BUTONLU SİSTEM

Çift cam arası jaluzi rahatlığını daha ekonomik olarak yaşamanızı sağlayacak butonlu jaluzi sistemleri,her türlü kapı,pencere ve ara bölmelere uygulanabilir niteliktebir ürün olarak tasarlanmıştır.

Isıcam arası butonlu jaluzi sistemleri doğrama üzerine yerleştidiğimiz buton sayesinde bir dokunuşla jaluziye eksenel hareket vererek kullanımı sağlayabilirsiniz.

 

İPLİ SİSTEM

Aşağı / Yukarı Eksenel hareketli

Isıcam arasındaki jaluzi perdeyi yıllarca sosunsuz kullanabilme imkanı.Özel mekanizmaları ile cam içerisindeki jaluzi perdeye hareket imkanı sağlar.Her türlü doğramaya takılabilir(Ağaç,pvc,alüminyum)Sadece ip ile aşağı,yukarı ve eksenel hareket eder.

 

MOTORLU VE UZAKTAN KUMANDALI SİSTEM

Kumandalı ve motorlu jaluzi sistemlerinde herkesten farklı bir teknolojiyle imalatı yapılan jaluzili camlarınızda herhangi bir arıza meydana gelmesi durumunda dış mekanizmayı değiştirerek jaluzi kullanım keyfini ve rahatlığını ara vermeden sürdürebilirsiniz.